درباره ما

تاریخ ما

ما در سال 2001 تأسیس شدیم و در زمینه تأمین قطعات الکترونیکی دشوار ، با ماندگاری طولانی ، پایان عمر (EOL) و منسوخ ، یک رهبر متمرکز در صنعت هستیم. بخش تضمین کیفیت و آزمایشگاه داخلی ما به عنوان یکی از رهبران صنعت برای برنامه کاهش تقلبی شناخته شده است. روند بازرسی که برای همه محصولات دنبال می کنیم براساس استانداردهای فعلی صنعت است.

مدیر عامل شرکت ما - JC Lee که سالها در صنعت مستقل قطعات الکترونیکی کار کرده است ، متوجه شده است که بسیاری از توزیع کنندگان مستقل بیش از کیفیت م componentلفه یا رضایت مشتری از خط پایین مراقبت می کنند. در سال 2000 ، جی سی لی نیاز فوری به مشتری مستقر در تامین کننده مستقل را دید و از طریق چشم انداز ، توزیع کننده ای ایجاد کرد که می تواند بر نیازهای مشتری تمرکز کند و در عین حال کیفیت و رضایت مشتری را در درجه اول قرار دهد. پس از چند سال از توزیع یک بخش کوچک از اجزای سازنده ، JC Lee خط تولید ما را گسترش داد و شروع به تهیه ، تهیه و توزیع صدها قطعه به مشتریان در سراسر جهان کرد.

نمایه شرکت

ما یک توزیع کننده مستقل از قطعات الکترونیکی هستیم که متعهد به ادغام خدمات توزیع قطعات الکترونیکی مارک های معروف جهان هستیم. در نوامبر 2010 تاسیس شد ، دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ است. ما همچنین انبارهای لجستیکی در هنگ کنگ و تای وان داریم.

ویژگی های شرکت ما با تیم نخبه با کیفیت بالا است و تجارت شرکت ما بیش از 30 کشور را در تمام مناطق جهان پراکنده کرده است. کانال بالادست سرشار از تولید کننده اصلی و نمایندگی های مجاز است. کانال های پایین دستی دارای منابع نقطه ای هستند که باعث می شود اشتراک اطلاعات موجودی به واقعیت تبدیل شود و ما جدیدترین و با ارزش ترین اطلاعات بازار را در اختیار داریم.

محصولات و خدمات ما در همه زمینه های صنعت الکترونیک شامل ارتش ، خودرو ، پزشکی ، الکترونیک مصرفی ، کنترل صنعتی ، اینترنت اشیا ، انرژی جدید و ارتباطات و غیره درگیر است. ما می توانیم در همه زمینه ها برای مشتریان خدمات ارائه دهیم ، مانند توزیع هوشمند ، کاهش هزینه ، مشاوره خدمات تقاضا ، مدیریت کیفیت ، مشاوره اطلاعات بازار نقطه ای ، خدمات یکپارچه سازی و بازیافت موجودی.

با اصل \"توسعه مبتنی بر یکپارچگی ، مشتری مداری ، کیفیت گرا ، قیمت گرا ، خدمات محور\" ، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین محصولات و خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم.

ما به بهبود شبکه فروش شرکت در سراسر جهان ، ایجاد ارزش واقعی و ماندگار برای مشتریان و ایجاد فرصت هایی برای کارمندان ادامه خواهیم داد که می تواند به آنها کمک کند تا به طور مداوم توسعه یابند. ما صمیمانه امیدواریم که بتوانیم بهترین شریک شما در توزیع اجزا باشیم!